Location : Home > M > MD035C474KAA
MD035C474KAA
Share on FacebookShare on Facebook
MD035C474KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MD035C474KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD03 0.47uF 50volts X7R 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MD035C474KAA CAP CER 0.47UF 50V 10 2DIP 900500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MD035C474KAA CAP CER 0.47UF 50V 10 2DIP 795300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MD035C474KAA CAP CER 0.47UF 50V 10 2DIP 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MD035C474KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD03 0.47uF 50volts X7R 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd