Location : Home > C > C947U152MZWDBAWL35
C947U152MZWDBAWL35
Share on FacebookShare on Facebook
C947U152MZWDBAWL35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C947U152MZWDBAWL35 Ceramic Disc Capacitors 300volts 1500pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C947U152MZWDBAWL35 CAP CER 1500PF 300V 20 RADIAL 1538700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C947U152MZWDBAWL35 CAP CER 1500PF 300V 20 RADIAL 882700 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C947U152MZWDBAWL35 CAP CER 1500PF 300V 20 RADIAL 892700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C947U152MZWDBAWL35 Ceramic Disc Capacitors 300volts 1500pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com