Location : Home > M > MBRTA500200R
MBRTA500200R
1839649 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1839649 N/A 439 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1839649 Phoenix Contact 147080 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1839649 Phoenix Contact 287910 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FX532B-20.000 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À50ppm Crystal 20pF 60 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
FX532B-20.000 Fox Electronics (VA) 8000 2012+ CRYSTAL 20.0 MHZ 20PF SMD EKT Electronics Co., Ltd
FX532B-20.000 Fox Electronics (VA) 8000 2012+ CRYSTAL 20.0 MHZ 20PF SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
FX532B-20.000 STOCK 43710 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1622940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1622940000 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1622940000 Weidmuller 147510 2016+ CONN TERM BLOCK R/A 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1622940000 Weidmuller 297970 2016+ CONN TERM BLOCK R/A 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2281775 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 50 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To D-Sub, Female 12-24 AWG