Location : Home > M > MBRTA500200
MBRTA500200
DDZ9689-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123
DDZ9689-7 687549 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DDZ9689-7 NEW 78850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DDZ9689-7 38515 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
DDZ9689-7 STOCK 43710 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0322560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-22 AWG
0395137011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1672170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1672170000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1672170000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 270 2-POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1672170000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 270 2-POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd