Location : Home > M > MBR20H100CT/45
MBR20H100CT/45
Share on FacebookShare on Facebook
MBR20H100CT/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR20H100CT/45 DIODE SCHTKY DUAL 100V 10A TO220 785000 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBR20H100CT/45 645798 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MBR20H100CT/45 ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M80-8910601 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-8910601 Harwin Inc. 146930 2016+ 3+3 DIL SOCKET 1.3MM TAIL Unitronix Electronics Limited
M80-8910601 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-8910601 NEW 87510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015445880 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M80-4215001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1760763001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1760763001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1760763001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 5POS BLK 78PC EKT Electronics Co., Ltd
1760763001 Weidmuller 146940 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0386915126 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
2-1546533-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2-1546533-8 IC 56030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
90130-1124 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
90130-1124 Electronics 27520 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
90130-1124 Electronics 27520 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0310731040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Header Black 0.100" (2.54mm)
9-146274-0-13 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
9-146274-0-13 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146274-0-13 TE Connectivity AMP Connectors 288010 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 13POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146274-0-13 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 13POS VERT SIMEN Electronics Co.,Ltd
9-146274-0-13 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 13POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1032830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1032830000 Weidmuller 157210 2016+ CONN HEADER 20POS 3.81MM R/A GN Unitronix Electronics Limited
1032830000 Weidmuller 289110 2016+ CONN HEADER 20POS 3.81MM R/A GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com