Location : Home > S > SIT1602AC-72-33E-25.000000D
SIT1602AC-72-33E-25.000000D
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37160-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37160-10-0 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37160-10-0 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562001100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector,
562001100 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431402-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431402-11-0 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1824531 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Receptacle, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Board Mount
1824531 Phoenix Contact 147590 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1824531 Phoenix Contact 297410 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-S1-014-30-014191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 14 Position Spring Piston Connector Surface Mount
823-S1-014-30-014191 Preci-Dip 147470 2016+ CONN SPRING LOAD 14POS SMT 6MM Unitronix Electronics Limited
823-S1-014-30-014191 Preci-Dip 297570 2016+ CONN SPRING LOAD 14POS SMT 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1763553 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1763553 Phoenix Contact 147250 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1763553 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350792-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
350792-3 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
350792-3 TE 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
350792-3 TE 35000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
802-10-012-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
802-10-012-30-001101 Preci-Dip 157650 2016+ CONN HDR 12POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
802-10-012-30-001101 Preci-Dip 288730 2016+ CONN HDR 12POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1394860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole