Location : Home > M > MBA02040C1050FC100
MBA02040C1050FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C1050FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C1050FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 105ohms 1 1/8watt body size 800,000 Vishay/Beyschlag 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
MBA02040C1050FC100 RES 105 OHM 0.4W 1 AXIAL 908000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.