Location : Home > R > RNF18JBD15K0
RNF18JBD15K0
Share on FacebookShare on Facebook
RNF18JBD15K0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF18JBD15K0 METAL FILM 0.125W 5 15K OHM 595700 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF18JBD15K0 METAL FILM 0.125W 5 15K OHM 1219900 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RNF18JBD15K0 METAL FILM 0.125W 5 15K OHM 700900 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B5K600FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 5.6K OHM 3W 1% WW AXIAL