Location : Home > M > MAZS240GML
MAZS240GML
Share on FacebookShare on Facebook
MAZS240GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZS240GML Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZS240GML RoHS Compliant 38295 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZS240GML DIODE ZENER 24V 150MW SSMINI-2 231710 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MAZS240GML standard package with RoHS 47110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-042-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-87-042-20-001101 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-042-20-001101 Preci-Dip 147360 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-042-20-001101 Preci-Dip 288930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-796634-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5-796634-5 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-796634-5 Electronics 26340 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-796634-5 Electronics 26340 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-796634-5 IC 38291 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
RA1R010H1AR1000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Board Edge, Cutout; Surface Mount, Right Angle Gold
RA1R010H1AR1000 JAE 29242 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
RA1R010H1AR1000 JAE Electronics 157159 2015+ CONN PLUG 10POS Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RA1R010H1AR1000 JAE Electronics 87770 2015+ CONN PLUG 10POS Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RA1R010H1AR1000 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-8370-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-8370-610C Aries Electronics 147730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-8370-610C Aries Electronics 291850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-83-238-19-101101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 238POS GOLD
510-83-238-19-101101 IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-238-19-101101 Preci-Dip 147650 2016+ CONN SOCKET PGA 238POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-238-19-101101 Preci-Dip 277490 2016+ CONN SOCKET PGA 238POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1514W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1514W Curtis Industries 157640 2016+ CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1514W Curtis Industries 278890 2016+ CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1514W IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39-0508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 39POS GOLD
39-0508-31 Aries Electronics 147150 2016+ CONN SOCKET SIP 39POS GOLD Unitronix Electronics Limited
39-0508-31 Aries Electronics 287610 2016+ CONN SOCKET SIP 39POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-SS-004-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-SS-004-30-005101 Preci-Dip 147890 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
811-SS-004-30-005101 Preci-Dip 298050 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76314-203 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76314-203 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1-147723-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1-147723-3 TE Connectivity AMP Connectors 299150 2016+ CONN RCPT 14POS VERT .100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-147723-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-147723-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 14POS VERT .100 SMD EKT Electronics Co., Ltd
929710-06-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929710-06-10 3M 147840 2016+ CONN HEADER 20PS STR DL .100 TIN Unitronix Electronics Limited
6-179228-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)