Location : Home > A > ASG-P-V-A-491.520MHZ
ASG-P-V-A-491.520MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-V-A-491.520MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-V-A-491.520MHZ OSC VCXO 491.52MHZ LVPECL SMD 88710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021323-00068D4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00068D4LF Amphenol FCI 147430 2016+ CONN RCPT 68POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00068D4LF Amphenol FCI 288910 2016+ CONN RCPT 68POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0719730226 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0719731036 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold