Location : Home > M > MAZD20000L
MAZD20000L
Share on FacebookShare on Facebook
MAZD20000L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZD20000L standard package with RoHS 46750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MAZD20000L RoHS Compliant 37935 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZD20000L DIODE ZENER 20V 120MW SSSMINI-2 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZD20000L 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MAZD20000L Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMAJ5917AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 3W DO214AC
SMAJ5917AE3/TR13 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ5917AE3/TR13 NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GDZ3V0B-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 200MW SOD323
GDZ3V0B-G3-08 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GDZ3V0B-G3-08 NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GDZ3V0B-G3-08 VISHAY 989000 16+ROHS SOD323 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ESH3BHE3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE UFAST 100V 3A DO214AB
ESH3BHE3_A/I IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESH3BHE3_A/I NEW 74750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387245002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate