Location : Home > E > EB32215000J0G
EB32215000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
EB32215000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PMDPB56XN,115 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 3.1A HUSON6
PMDPB56XN,115 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMDPB56XN,115 NEW 88410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZT52C3V3LP-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 250MW 2DFN
BZT52C3V3LP-7 DIODES 42000 16+ 11NOPB Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZT52C3V3LP-7 DIODES 28000 2016 DFN1006 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZT52C3V3LP-7 Diodes Inc. 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NTD23N03RG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 3.8A DPAK
NTD23N03RG ELECTRONIC 27709 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NTD23N03RG IC 38820 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NTD23N03RG IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-50WQ04FNTRRHM3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 5.5A DPAK
VS-50WQ04FNTRRHM3 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-50WQ04FNTRRHM3 NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769285 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 45¡ã Through Hole
1769285 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769285 Phoenix Contact 157470 2016+ HEADER 5MM 7POS GREEN Unitronix Electronics Limited
1769285 Phoenix Contact 298650 2016+ HEADER 5MM 7POS GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com