Location : Home > M > MAL212018331E3
MAL212018331E3
Share on FacebookShare on Facebook
MAL212018331E3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAL212018331E3 ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAL212018331E3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 63V 20 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MAL212018331E3 CAP ALUM 330UF 63V 20 AXIAL 24440 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MAL212018331E3 CAP ALUM 330UF 20 63V AXIAL 1528700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com