Location : Home > C > C1206C473J1HACTU
C1206C473J1HACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C473J1HACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C473J1HACTU CAP CER 0.047UF 100V 5 X8R 1206 708600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C473J1HACTU CAP CER 0.047UF 100V 5 X8R 1206 1246600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C473J1HACTU CAP CER 0.047UF 100V 5 X8R 1206 598600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1206C473J1HACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 47000pF +/-5 X8R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd