Location : Home > M > MA-505 23.5000M-C:ROHS
MA-505 23.5000M-C:ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
MA-505 23.5000M-C:ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA-505 23.5000M-C:ROHS CRYSTAL 23.5000MHZ 18PF SMD 139880 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-505 23.5000M-C:ROHS CRYSTAL 23.5000MHZ 18PF SMD 42105 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MA-505 23.5000M-C:ROHS CRYSTAL 23.5000MHZ 18PF SMD 139880 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24-4508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-4508-21 Aries Electronics 147730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-4508-21 Aries Electronics 287550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-641605-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
2-641605-2 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-641605-2 Semiconductor 19595 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-641605-2 STOCK 46640 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2-641605-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 28POS DIP 30AU EKT Electronics Co., Ltd