Location : Home > S > SIT3809AI-D-18SZ
SIT3809AI-D-18SZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-D-18SZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-D-18SZ OSC MEMS PROG 1.8V SMD 139390 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3809AI-D-18SZ OSC MEMS PROG 1.8V SMD 57039 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-D-18SZ OSC MEMS PROG 1.8V SMD 97950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387800425 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0387203520 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
316-83-133-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-133-41-012101 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-133-41-012101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-133-41-012101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com