Location : Home > L > LTC2345CUK-16#PBF
LTC2345CUK-16#PBF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4DV85LC-0090CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 159.375MHz, 133.33MHz 6-CLCC
PL500-17TI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC VCXO 36MHZ 6SOT23
PL500-17TI Micrel 51000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PL500-17TI Micrel 68100 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
XC5VLX50-1FFG676CES XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC5VLX50-1FFG676CES Xilinx Inc 8000 16+ 676-BBGA, FCBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX530ACNG Maxim 9387 10+
MAX530ACNG Maxim 9387 10+ RETRONIC TECHNOLOGY LI...
MAX530ACNG MAXIM 37030 2013+ New And Original Semilex Electronics Direct
MAX530ACNG MAXIM 37030 2013+ New And Original Semilex Electronics Corporation
XC9572XL-5VQ64C TQFP 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC9572XL-5VQ64C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC9572XL-5VQ64C XILINX 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NLU2G16AMUTCG IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NLU2G16AMUTCG NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBC20SFDN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PBC20SFDN IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBC20SFDN NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBC20SFDN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PBC20SFDN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL STR 20POS EKT Electronics Co., Ltd
850-10-016-40-251101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
850-10-016-40-251101 Preci-Dip 157240 2016+ CONN HDR 16POS 1.27MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
850-10-016-40-251101 Preci-Dip 287810 2016+ CONN HDR 16POS 1.27MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com