Location : Home > L > LQS2V271MELB25
LQS2V271MELB25
Share on FacebookShare on Facebook
LQS2V271MELB25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQS2V271MELB25 RoHS Compliant 38986 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LQS2V271MELB25 CAP ALUM 270UF 20 350V SNAP 1423800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LQS2V271MELB25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270uF 350 Volts 0.2 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LQS2V271MELB25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270uF 350 Volts 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com