Location : Home > L > LAR2D122MELB35
LAR2D122MELB35
Share on FacebookShare on Facebook
LAR2D122MELB35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAR2D122MELB35 CAP ALUM 1200UF 20 200V SNAP 806900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LAR2D122MELB35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1200uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LAR2D122MELB35 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LAR2D122MELB35 standard package with RoHS 46290 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.