Location : Home > L > LQR2W103MSEJ
LQR2W103MSEJ
Share on FacebookShare on Facebook
LQR2W103MSEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQR2W103MSEJ CAP ALUM 10000UF 20 450V SCREW 1353500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LQR2W103MSEJ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 10000uF 85c 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LQR2W103MSEJ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 10000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LQR2W103MSEJ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk