Location : Home > U > UCS2E181MNY9
UCS2E181MNY9
Share on FacebookShare on Facebook
UCS2E181MNY9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCS2E181MNY9 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 250V 180uF 1035mArms +/-20 a 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCS2E181MNY9 CAP ALUM 180UF 20 250V RADIAL 98190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UCS2E181MNY9 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 250V 180uF 1035mArms +/-20 a 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UCS2E181MNY9 CAP ALUM 180UF 250V 20 RADIAL 20000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UCS2E181MNY9 CAP ALUM 180UF 20 250V RADIAL 98190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com