Location : Home > L > LPW153M1EO45V-W
LPW153M1EO45V-W
Share on FacebookShare on Facebook
LPW153M1EO45V-W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPW153M1EO45V-W CAP ALUM 15000UF 20 25V SNAP 97950 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LPW153M1EO45V-W CAP ALUM 15000UF 20 25V SNAP 1425500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LPW153M1EO45V-W Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 15000uF 25V (D X L) 25mm x 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com