Location : Home > U > UVZ0J222MPH
UVZ0J222MPH
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ0J222MPH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ0J222MPH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 6.3V 105c 10x20 20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVZ0J222MPH CAP ALUM 2200UF 20 6.3V RADIAL 1203000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ0J222MPH CAP ALUM 2200UF 20 6.3V RADIAL 586000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UVZ0J222MPH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 6.3V 105c 10x20 20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com