Location : Home > L > LP0007/01-PC99-0.06
LP0007/01-PC99-0.06
Share on FacebookShare on Facebook
LP0007/01-PC99-0.06 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP0007/01-PC99-0.06 LP0007/01-PC99-0.06 t-Global Technology PC99 0.06MM FOR 14.5MM BOARD e 2000 t-Global Technology 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
450-10-252-00-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
450-10-252-00-018101 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-10-252-00-018101 Preci-Dip 157170 2016+ CONN HDR 52POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-10-252-00-018101 Preci-Dip 288130 2016+ CONN HDR 52POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0905721641 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold