Location : Home > L > LP0006/01-PC99AL-0.1
LP0006/01-PC99AL-0.1
Share on FacebookShare on Facebook
LP0006/01-PC99AL-0.1 distributors
800-10-031-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-031-10-001000 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
800-10-031-10-001000 7500 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
800-10-031-10-001000 IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-031-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287790 2016+ SIP HEADER 31 POS STRAIGHT PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-644766-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
4-644766-6 846597 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
4-644766-6 IC 56510 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-644766-6 TE Connectivity AMP Connectors 157890 2016+ CONN HEADER 16POS VERT .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
4-644766-6 TE Connectivity AMP Connectors 287370 2016+ CONN HEADER 16POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com