Location : Home > L > LNY2W152MSEF
LNY2W152MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNY2W152MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNY2W152MSEF CAP ALUM 1500UF 20 450V SCREW 800200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNY2W152MSEF CAP ALUM 1500UF 20 450V SCREW 1540700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNY2W152MSEF CAP ALUM 1500UF 20 450V SCREW 905400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LNY2W152MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 450Volts 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNY2W152MSEF CAP ALUM 1500UF 20 450V SCREW 905400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LNY2W152MSEF originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk