Location : Home > L > LNX2L102MSEF
LNX2L102MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNX2L102MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNX2L102MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 550volts 1000uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNX2L102MSEF CAP ALUM 1000UF 550V 20 SCREW 15000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor