Location : Home > L > LNT2W152MSEF
LNT2W152MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2W152MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2W152MSEF originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNT2W152MSEF CAP ALUM 1500UF 450V 20 SCREW 18761 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LNT2W152MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 1500uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com