Location : Home > L > LNT2H222MSEG
LNT2H222MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2H222MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2H222MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 500volts 2200uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2H222MSEG CAP ALUM 2200UF 20 500V SCREW 783300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.