Location : Home > S > SO63-2-01-100CS2812
SO63-2-01-100CS2812
Share on FacebookShare on Facebook
SO63-2-01-100CS2812 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KY6.3VB103M18X25LL Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
KY6.3VB103M18X25LL UMITEDCHEM 80000 DIP Morechip Enterprise Co., Ltd.
KY6.3VB103M18X25LL UMITEDCHEM 90269 NEW+ DIP Mujistu Electronic Pte Ltd.
KY6.3VB103M18X25LL UMITEDCHEM 90388 NEW+ DIP Globalway components Sdn Bhd.
KY6.3VB103M18X25LL UMITEDCHEM 91150 DIP NewChip Enterprises Pte, Ltd.
MAL210117333E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 33000UF 20% 40V SCREW
MAL210117333E3 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAL210117333E3 VISHAY 10000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
MAL210117333E3 VISHAY 10000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
EMVL350ADA221MJA0G Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
EMVL350ADA221MJA0G NIPPON 69953 2016 ANY European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EMVL350ADA221MJA0G NIPPON 827600 16+ NCC Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EMVL350ADA221MJA0G United Chemi-Con 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 35 Volt Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
865080243008 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 150 UF 20% 10 V