Location : Home > L > LNT2G272MSEG
LNT2G272MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2G272MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2G272MSEG CAP ALUM 2700UF 400V 20 SCREW 19040 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LNT2G272MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 2700uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com