Location : Home > C > CGS323U040V4C
CGS323U040V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS323U040V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS323U040V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 40V 32000uF 4.125X2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS323U040V4C standard package with RoHS 43210 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CGS323U040V4C CAP ALUM 32000UF 40V SCREW 77730 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGS323U040V4C CAP ALUM 32000UF 40V SCREW 1201800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS323U040V4C CAP ALUM 32000UF 40V SCREW 682800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.