Location : Home > L > LNT2A472MSE
LNT2A472MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2A472MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2A472MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100volts 4700uF 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2A472MSE originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNT2A472MSE CAP ALUM 4700UF 100V 20 SCREW 21850 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor