Location : Home > U > UBT2G470MHD
UBT2G470MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UBT2G470MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBT2G470MHD CAP ALUM 47UF 20 400V RADIAL 808400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UBT2G470MHD RoHS Compliant 38024 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UBT2G470MHD 645412 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
UBT2G470MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400volts 47uF 16x31.5 20 7.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com