Location : Home > L > LNT1K473MSE
LNT1K473MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT1K473MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT1K473MSE originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNT1K473MSE CAP ALUM 47000UF 20 80V SCREW 877700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNT1K473MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 80volts 47000uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNT1K473MSE CAP ALUM 47000UF 80V 20 SCREW 22573 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd