Location : Home > L > LNC2G472MSEH
LNC2G472MSEH
Share on FacebookShare on Facebook
LNC2G472MSEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNC2G472MSEH CAP ALUM 4700UF 20 400V SCREW 582000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNC2G472MSEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 4700uF 400V 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNC2G472MSEH CAP ALUM 4700UF 400V 20 SCREW 22390 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
LNC2G472MSEH CAP ALUM 4700UF 400V 20 SCREW 14582 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LNC2G472MSEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 4700uF 400V 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd