Location : Home > L > LNT1K472MSE
LNT1K472MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT1K472MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT1K472MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 80volts 4700uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT1K472MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 80volts 4700uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNT1K472MSE CAP ALUM 4700UF 80V 20 SCREW 30000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor