Location : Home > A > ALC40A681DL400
ALC40A681DL400
Share on FacebookShare on Facebook
ALC40A681DL400 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALC40A681DL400 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 680uF 105 deg C Sn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ALC40A681DL400 CAP ALUM 680UF 20 400V SNAP 1320500 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ALC40A681DL400 CAP ALUM 680UF 400V 20 SNAP 23675 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ALC40A681DL400 CAP ALUM 680UF 20 400V SNAP 99210 Kemet 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com