Location : Home > L > LLS2E561MELZ
LLS2E561MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2E561MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2E561MELZ CAP ALUM 560UF 20 250V SNAP 1545400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LLS2E561MELZ CAP ALUM 560UF 20 250V SNAP 87850 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LLS2E561MELZ standard package with RoHS 46920 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LLS2E561MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 560uF 85c 22x40x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LLS2E561MELZ ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS2E561MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 560uF 85c 22x40x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com