Location : Home > C > C322C102KFR5TA
C322C102KFR5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C102KFR5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C102KFR5TA CAP CER 1000PF 1.5KV 10 RADIAL 897200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C322C102KFR5TA 17+ 560050 KEMET 17+ EKT Electronics Co., Ltd
C322C102KFR5TA CAP CER 1000PF 1.5KV 10 RADIAL 897200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C322C102KFR5TA CAP CER 1000PF 1.5KV 10 RADIAL 792000 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C322C102KFR5TA stander package 560050 KEMET 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860160375032 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 1000 UF 20% 16 V