Location : Home > L > LLM315R71A474MA11L
LLM315R71A474MA11L
Share on FacebookShare on Facebook
LLM315R71A474MA11L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLM315R71A474MA11L CAP CER 0.47UF 10V 20 X7R 1206 893600 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LLM315R71A474MA11L 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LLM315R71A474MA11L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.47uF 10volts X7R 2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
969790-6 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 34.5MM 25M GRY