Location : Home > C > C330C334K5R5TA
C330C334K5R5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C330C334K5R5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C330C334K5R5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded C330 0.33uF 50volts X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C330C334K5R5TA 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C330C334K5R5TA CAP CER 0.33UF 50V 10 RADIAL 902800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.