Location : Home > L > LLL31MR71C105MA01L
LLL31MR71C105MA01L
Share on FacebookShare on Facebook
LLL31MR71C105MA01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLL31MR71C105MA01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0612 1uF 16volts X7R 20 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLL31MR71C105MA01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0612 1uF 16volts X7R 20 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LLL31MR71C105MA01L CAP CER 1UF 16V 20 X7R 0612 685900 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.