Location : Home > L > LLG2Z272MELC40
LLG2Z272MELC40
Share on FacebookShare on Facebook
LLG2Z272MELC40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLG2Z272MELC40 CAP ALUM 2700UF 20 180V SNAP 579400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LLG2Z272MELC40 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LLG2Z272MELC40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 2700uF 85c 35x40x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LLG2Z272MELC40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 2700uF 85c 35x40x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com