Location : Home > U > UHN0J152MPD3
UHN0J152MPD3
Share on FacebookShare on Facebook
UHN0J152MPD3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UHN0J152MPD3 standard package with RoHS 46240 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UHN0J152MPD3 CAP ALUM 1500UF 20 6.3V RADIAL 483600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UHN0J152MPD3 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UHN0J152MPD3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 1500uF 10x16 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com