Location : Home > L > LLG2Z152MELC30
LLG2Z152MELC30
Share on FacebookShare on Facebook
LLG2Z152MELC30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLG2Z152MELC30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1500uF 85c 35x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLG2Z152MELC30 RoHS Compliant 39294 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LLG2Z152MELC30 CAP ALUM 1500UF 20 180V SNAP 1241400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com