Location : Home > C > CGS154U016X4C
CGS154U016X4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS154U016X4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS154U016X4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 16 VOLT 150 000 UF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS154U016X4C CAP ALUM 150000UF 16V SCREW 591400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS154U016X4C CAP ALUM 150000UF 16V SCREW 77770 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS154U016X4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 16 VOLT 150 000 UF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd