Location : Home > L > LKX2G391MESB45
LKX2G391MESB45
Share on FacebookShare on Facebook
LKX2G391MESB45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKX2G391MESB45 CAP ALUM 390UF 20 400V SNAP 799600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKX2G391MESB45 CAP ALUM 390UF 400V 20 SNAP 90164 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LKX2G391MESB45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 390uF For Audio Eq 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LKX2G391MESB45 CAP ALUM 390UF 20 400V SNAP 904800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.