Location : Home > B > BFC237535432
BFC237535432
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237535432 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237535432 Film Capacitors 4300pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237535432 CAP FILM 4.3NF 3.5 1600VDC RAD 1239400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237535432 CAP FILM 4.3NF 3.5 1600VDC RAD 583400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com