Location : Home > L > LKS1K682MESB
LKS1K682MESB
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1K682MESB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1K682MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80volts 6800uF Sm Snap In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKS1K682MESB CAP ALUM 6800UF 20 80V SNAP 489200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKS1K682MESB 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LKS1K682MESB CAP ALUM 6800UF 80V 20 SNAP 197720 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LKS1K682MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80volts 6800uF Sm Snap In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LKS1K682MESB CAP ALUM 6800UF 20 80V SNAP 594400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.